Choose Your Language:
- English - En español - En français - 在中国 Contact:
- E-Mail 

Text/Voice:917.668.1667

Fax/Voice: 631.725.2602

Manhattan: 212.861.3381

Polska: 531.254.991

Firma © InterPromo™ działa w sieci od 1993 roku. Nasze publikacje przygotowywane są w sześciu językach. Prowadzimy działalność na trzech kontynentach. Nasze doświadczenia zdobyte na rynkach Stanów Zjednoczonych, Europy Zachodniej i Azji zmusiły nas do przyjęcia bardzo wysokich standardów i pozwoliły wypracować nowoczesne metody promocji, reklamy i marketingu. [Więcej]

InterPromo….
The source for all your Computers, Internet and Web-based needs.
Ty także możesz znaleść się, za niewielką oplatą, w oknie internetu. Dzięki Internetowi świat dowie się o Twojej Firmie i Twoim istnieniu!
[Wyślij E-Mail]

Jeśli chcesz by świat dowiedział się o twoim istnieniu, działaniu, możliwościach, ofercie - pokaż się w Internecie. My ci to ułatwimy. Pamiętaj Internet to najnowocześniejsza, najsprawniejsza, najskuteczniejsza reklama, promocja i potężne, niezależne zródło informacji. To blyskawiczny kontakt ze światem!
[Opłaty przez Intenet] [Studio] [Andrzej Skonka] [Więcej Informacji]

InterPromo ™  dysponuje super nowoczesnym sprzętem komputerowym i najnowszym, ciągle uzupełnianym, oprogramowaniem. Nasze serwery umieszczone na Wschodnim i Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych A. P. zapewniają użytkownikom sieci idealny dostęp i niezawodne działanie. InterPromo™ to firma światowa najwyższej klasy, a jednocześnie firma polska. Nasze przedstawicielstwo mieści się we Wrocławiu.

Web Design by Andrew Skonka @ Hamptons TimeInterPromo ® PO Box 297, Sag Harbor, NY 11963, USA